کانون آیلتس و
مکالمه اندیشه سازان

پیشخوان اندیشه سازان

معلومات زبانی خود را نامحدود افزایش دهید

دوره‌های آموزش عمومی زبان

یادگیری زبان انگلیسی به صورت کاربردی

دوره‌های زبان بین‌الملل

آلمانی، فرانسه و....

دوره‌های آمادگی آزمون آیلتس

جهت شرکت در آزمون‌های بين‌المللی

کودکان و نوجوانان

کودکان و نوجوانان

واحد آموزش آموزشگاه زبان‌های خارجه اندیشه سازان، بنا بر نيازهای متفاوت زبان آموزان رده سني 15-3 سال، سيستم آموزشي دوره‌های کودکان و نوجوانان را طراحی کرده است.
اطلاعات بیشتر

مکالمه فشرده

مکالمه فشرده

براي آن دسته از زبان آموزاني كه مايلند زبان انگليسی را سريعتر بياموزند، شركت در كلاس‌های فشرده توصيه می‌شود.
اطلاعات بیشتر

آیلتس

آیلتس

دوره‌های آمادگي آزمون IELTS در مرکز آیلتس اندیشه سازان يکي ديگر از دوره‌هايی است که به منظور ارتقا سطح زبان دانشجويان و آمادگي آن‌ها براي شرکت در آزمون‌هاي بين المللي برگزار می‌شود.
اطلاعات بیشتر

چُرتکه

چرتکه

چرتکه می‌تواند سمت راست مغز را که بر روی خلاقیت و تفکر افراد تمرکز دارد، بهبود بخشد؛ در نتیجه می‌تواند قدرت تجسم و مشاهده فرد را نیز تحریک کند.
اطلاعات بیشتر

دوره‌های آموزشی اندیشه سازان

 • آموزش عمومی

  دوره‌های آموزش عمومی زبان اندیشه سازان مشاهده بیشتر

  امکان یادگیری زبان انگلیسی به صورت کاربردی و افزایش اعتماد به نفس زبان آموز نسبت به دانش زبانی خود، اصلی ترین هدف اندیشه سازان در طراحی دوره‌های آموزشی عمومی است. به منظور ارتقا توانایی‌های گفتاری، نوشتاری و شنیداری زبان آموزان، اندیشه سازان محور دوره‌های عمومی را آموزش از طریق مکالمه قرار داده است؛ گفت‌و‌گو‌های کلاسی در این دوره‌ها، پیرامون موضوعاتی انجام می‌گیرد که منابع آموزشی در اختیار زبان آموزان قرار می‌دهند.

 • IELTS

  سيستم آموزشي IELTS در اندیشه سازان مشاهده بیشتر

  دوره‌هاي آمادگي آزمون IELTS در مرکز آیلتس اندیشه سازان يکي ديگر از دوره‌هايي است که به منظور ارتقا سطح زبان دانشجويان و آمادگي آن‌ها براي شرکت در آزمون‌هاي بين المللي برگزار می‌شود. جهت تعيين سطح ورود به دوره، مهارت‌هاي زباني دانشجويان در يک آزمون کتبی و شفاهي سنجيده مي‌شود. پس از اين آزمون، نتايج در اختيار داوطلبان قرار مي‌گيرد. داوطلبانی که از لحاظ دانش زبانی در سطح پیش متوسطه یا بالاتر باشند باشند می‌توانند در یکی از دوره‌های آماده سازی آزمون آیلتس شرکت کنند.

 • مکالمه فشرده

  دوره زبان انگلیسی فشرده مشاهده بیشتر

  براي آن دسته از زبان آموزاني كه مايلند زبان انگليسي را سريعتر بياموزند، شركت در كلاس هاي فشرده توصيه مي شود. برنامه آموزشي و تعداد جلسات هر ترم به صورت دو روز در هفته برگزار می شود (پنج شنبه و جمعه) اين دوره در سطوح مقدماتي، متوسط، پیشرفته و به صورت فشرده در قالب ترم‌هاي 3 ماهه ارائه مي‌شود.

  هدف اين دوره ارتقاء كليه مهارت‌هاي زباني دانشپذير از جمله دانش گفتاری، شنیداری، خواندن، لغت، نگارش و گرامر با تأكيد بر مكالمه و نيز آماده‌سازي زبان آموز براي شركت در دوره‌هاي آمادگي آزمون‌هاي بين‌المللي و داخلي زبان انگليسي مي‌باشد.

 • فرانسه

  دوره‌های آموزش زبان فرانسه در اندیشه سازان مشاهده بیشتر

  موسسه اندیشه سازان با توجه به استقبال وسیع زبان آموزان فرانسه از همه نقاط استان خوزستان، تمامی دوره‌های زبان فرانسه را از پایه تا پیشرفته جهت ادامه تحصیل و یا مهاجرت برگزار می‌کند.
  در حال حاضر معتبرترین کتاب جهت شرکت در آزمون‌های فرانسه کتاب Connexions (کونکسیون) می‌باشد که بصورت انحصاری در موسسه اندیشه سازان تدریس می‌شود. تعداد دوره‌ها ۶ ترم می‌باشد. متقاضیان شرکت در آزمون‌های زبان فرانسه با خواندن کتاب اول Connexions1 به سطح A2 کتاب دوم Connexions2 به سطح B1 و کتاب سوم Connexions3 به سطح B2 خواهند رسید.

 • کودکان و نوجوانان

  دوره‌های کودکان و نوجوانان در اندیشه سازان مشاهده بیشتر

   

  واحد آموزش آموزشگاه زبان های خارجه اندیشه سازان، بنا بر نيازهاي متفاوت زبان آموزان رده سني 15-3 سال، سيستم آموزشي دوره‌هاي کودکان و نوجوانان را طراحي کرده است .منابع و فعاليتهاي آموزشي انتخاب شده براي اين دوره با هدف ايجاد فضايي فارغ از فشارهاي استرس زا، معرفي موضوعات و فعاليتهايي جذاب براي کودکان و نوجوانان اطلاع رساني مستمر و منظم به والدين از پيشرفت آموزشي عزيزانشان، انتخاب گشته‌اند. تعيين سطح متقاضيان اين دوره بصورت شفاهی برگزار مي‌گردد. اين سنجش دقيق به زبان آموز و والدين اطمينان خاطر را مي‌دهد که سطح ورود به دوره بر پايه توانايي‌هاي واقعي آن‌ها صورت پذيرفته است. این کلاسها در محیطی شاد و جذاب برگزار می شوند.

  مجموعه Family and Friends به آموزش مهارت زبان شامل صحبت کردن و نوشتن براي نوجوانان پرداخته است. از ويژگي هاي اين مجموعه آشنايي با دانش صدا و پژواک، آزمون و تمرين هاي مشخص براي تعيين سطح زبان آموز و تمرینات آوایی و گرامری جذاب برای نوجوانان را می توان نام برد. کلاس‌هاي مذکور در روزهاي زوج يا فرد ا و در بازه‌ها 90 دقيقه‌اي تشکيل مي‌شود. هر ترم کلاس‌هاي ترميک حدود 1.5 ماه طول مي‌کشد.

آموزش چرتکه

چرتکه می‌تواند سمت راست مغز را که بر روی خلاقیت و تفکر افراد تمرکز دارد، بهبود بخشد؛ در نتیجه می‌تواند قدرت تجسم و مشاهده فرد را نیز تحریک کند. موسسه کودکان هوشمند با توجه به نیاز کودکان ایرانی اقدام به آموزش چرتکه با جدیدترین متد های جهانی کرده است تا کودکان عزیز ایرانی بتوانند با تمامی کودکان دیگر کشور ها در مسابقات رقابت کنند.

چرتکه چیست؟

همان‌طور که می‌دانید، یکی از رایج‌ترین ابزار‌های آموزش ریاضیات به کودکان، چرتکه است. استفاده از این ابزار، سابقه‌ای حدوداً چند هزار ساله دارد و در تمدن‌های مختلفی وجود داشته است. با استفاده از چرتکه می‌توان به رشد ذهن و تقویت حافظه کمک شایانی کرد و علاوه بر یادگیری ریاضیات، اعتماد به نفس فرد را بسیار بالا برد.
در ادامه این محتوا از وب سایت ایجادی سعی داریم شما علاقمندان را با این ابزار منحصر به فرد بیشتر آشنا کنیم. جهت هرگونه ثبت سفارش و خرید چرتکه مد‌نظر خود کافی است با شماره‌هایی که در زیر این صفحه درج شده‌است، تماس بگیرید.

کانون آیلتس و مکالمه اندیشه سازان اهواز

موسسه زبان‌های خارجه اندیشه سازان از سال 1379 شروع به فعالیت در شهر اهواز نموده است. بکارگیری روش‌های نوین و منحصر به فرد که آمیخته با علم و تجربه مدرسین این آموزشگاه می‌باشد، از نکات قابل توجه زبان آموزانی است که این مرکز را انتخاب نموده‌اند. با شرکت در دوره‌های متنوع ما تغییر را در کوتاهترین مدت احساس خواهید کرد.
فراگیری زبان انگلیسی درهای بسیاری را در زندگی به روی شما باز می‌کند و می‌تواند مسیر شما به سوی آینده‌ای روشن باشد. اگر در حال یادگیری زبان انگلیسی جهت ادامه تحصیل، پیشرفت در حرفه خود یا یک تجربه فوق‌العاده در زندگی هستید، موسسه زبان‌های خارجه اندیشه سازان شما را به این هدف سوق خواهد داد.

چرا اندیشه سازان؟

● با مجوز رسمی از وزارت آموزش و پرورش
● با بیش از 25 سال سابقه آموزشی درخشان در شهر اهواز
● آموزش سریع مکالمه انگلیسی و فرانسه به صورت فشرده،ترمیک، جمعه، دو روز در هفته،فوق فشرده و پنجشنبه
● استفاده از مدرنترین تجهیزات آموزشی (DVD player و LCD) و سیستم های صوتی پیشرفته در کلاس‌ها
● برگزاری کلاس‌های کم جمعیت با محدودیت تعداد دانشجویان (حداکثر ۱۲نفر در مقاطع پیشرفته و حداکثر ۱۷ نفر در سایر مقاطع)
● کنترل مداوم کیفیت آموزشی در طول ترم توسط مدیران آموزش
● برگزاری کلاس‌های تخصصی آمادگی آزمون IELTS
● اعطای گواهینامه و مدارک معتبر فارغ التحصیلی در پایان مقاطع تحصیلی میانی و پیشرفته
● امکان استخدام فارغ التحصیلان مقطع پیشرفته جهت تدریس در موسسه
● برگزاری آزمون‌های منظم میان ترم و پایان ترم و اعلام نمرات از طریق وب سایت موسسه اندیشه سازان
● برگزاری کلاس‌های بحث آزاد
● بهره گیری از کادر علمی متخصص با مدارک بین المللی CELTA و TESOL
● امکان عقد قرارداد با شرکت‌ها و سازمان‌های دولتی و خصوصی و برگزاری دوره‌های عمومی و تخصصی در محل کار متقاضیان

وبلاگ اندیشه سازان

مطالب ما را در شبکه‌های اجتماعی و وبلاگ پله دنبال کنید